Müşteri Temsilcisi 0555 156 21 87

Kamagra Jel Yan Etkileri

Kamagra jel yan etkileri görülme olasılığı kişilerden kişiye farklılık gösterir. Her ilaçta olduğu gibi kamagra jel ürününde yan etkileri bulunuyor.  Kişinin bünyesi yan etkilerin görülmesinde belirleyici rol oynuyor. Kişinin eğer ki bünyesi sağlam değilse ciddi yan etkilerle karşılaşabilir. Ayrıca kişinin özel durumunun olması durumunda da kamagra jel yan etkileri görülme olasılığı ciddi düzeyde artar.

Yan etkiler arasında en sık görülen baş ağrısı ve mide bulantısıdır. Baş ağrısı en sık gözlemlenen hemen hemen herkeste gözlemlenen yan etkilerin başında geliyor. Genellikle baş ağrısı ilacı ilk kez kullanan kişilerde görülür. İlacın kullanım sayısı artıkça yan etkilerin görülme olasılığı da tamamen ortadan kalkacaktır.

Kamagra Jel Ciddi Yan Etkiler Nelerdir?

Kamagra jel ilacının çok nadirde olsa bazı ciddi yan etkileri bulunuyor. Seyrek olarak gözüken bu yan etkiler görüldüğünde kişilerde çok ciddi zararlı sonuçlara yol açabiliyor. Kamagra jel ürününde gözüken ciddi yan etkiler içerisinde bayılma ve yüksek ateş en ciddi yan etkidir. Yüksek ateş sonucu kişilerde inme geçirme durumu olabilir.

Ciddi düzeyde gözüken yan etkiler genellikle doz aşımında gerçekleşir. Bu tarz durumlarda hiç vakit kaybetmeden en yakın sağlık kuruluşuna giderek midenizi yıkatmanız gerekiyor. Aksi durumda kamagra jel sizi zehirleyebilir. İlacınızı günlük dozuna uygun bir şekilde kullanmanız durumunda hiçbir ciddi yan etkiyle karşılaşmazsınız.

Kamagra Jel Yan Etkileri Nasıl Geçer? 

Kamagra jel yan etkileri hiçbir şey yapmasanız da kendi kendine geçer. Ancak yan etkileri hızlı bir şekilde geçirmek istiyorsanız uygulamanız gereken bazı püf noktalar bulunuyor. Ürünü oral yoldan ağzınıza aldıktan sonra su ile tüketmeniz durumunda yan etkilerin görülme olasılığı azalıyor. Ayrıca bol miktarda su içmeniz durumunda da baş ağrısı, baş dönmesi ve mide bulantısı yan etkisinin görülme sıklığı azalmış oluyor.

Kamagra jel eğer ki kronik bir rahatsızlığınız var ise; mutlaka uzman bir doktor gözetiminde kullanılmalıdır. Uzman doktorunuzun belirleyeceği dozda ürünü kullanmalısınız. Hiçbir şekilde doz aşımı yapmayınız. Doz aşımı yapmanız durumunda ciddi reaksiyonlarla karşılaşabilirsiniz. Bu reaksiyonlar arasında bayılma, ishal, şiddetli ateş, kusma gibi problemler yaşanabilir. Bunları yaşamanız durumunda derhal bir sağlık kuruluşuna gitmelisiniz.