Müşteri Temsilcisi 0555 156 21 87

Kamagra Jel Nedir, Nasıl Kullanılır?

Kamagra jel nedir, nasıl kullanılır? Sorusu ürünü almayı düşünen kişiler tarafından sıklıkla sorulan sorulardandır. Kamagra jel 2021 ve 2022 yılının en popüler cinsel performans ürünüdür. Kamagra jel ürünü eczanelerde satılan bir üründür. Ürünün içeriğinde bitkisel maddeler yer alıyor. Sağlık dostu bir ürün olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Kamagra  Uzakdoğu Asya’da üretilen bir üründür.

Uzakdoğu Asya’nın etkili ve bitkisel maddelerinden üretiliyor. Böylelikle işlevselliği oldukça güçlüdür. Kamagra jel ürünü cinsel birleşmeden 20 dakika önce kullanılır. Ürün oral yoldan alınarak kullanılır. Ürününüzü çiğnemeden su ile yutmanız tavsiye edilir. Ürünü aldıktan sonra etkisini dakikalar içerisinde hissettirmeye başlar. Dakikalar içerisinde cinsel haz seviyeniz üst düzeye çıkar.

Kamagra Jel Kimler Kullanamaz? 

Kamagra nedir, nasıl kullanılacak sorularının yanı sıra kimler tarafından kullanılamaz sorusu da sıklıkla sorulan sorulardan birisidir. Kamagra jel bazı özel durumu bulunan kişilerin kullanımına uygun değildir. Kamagra jel hamile ve emziren annelerin kullanımına uygun bulunmamıştır. Bu kişilerin kullanımına yasaktır.

Ayrıca 65 yaş üstü kişilerin ve kalp damar problemleri olan kişilerin kullanımına uygun değildir. Bu tarz özel durumları bulunan bireylerin hiçbir şekilde kamagra jel ürününü kullanmamaları gerekiyor. Eğer ki ısrarla kişiler özel durumları olduğu halde ürünleri kullanmaya devam ederlerse birçok ciddi sağlık problemiyle karşı karşıya kalırlar. Bazı kişilerde bu durum ölüme kadar gidebilir.

Kamagra Jel Ne Zaman Kullanılmalı? 

Kamagra jel cinsel ilişki öncesinde kullanılması gereken bir üründür. Ürününüzü cinsel birleşmeden 20 ile 30 dakika öncesinden kullanmanız gerekiyor. Ayrıca ürününüzü meyve suyuyla beraberde kullanabilirsiniz. Böylelikle acı tadı ortadan kaldırmış olursunuz. Ürün kullanıldıktan sonra en az 24 saat etkisini gösterir. Bu süre içerisinde ürünü tekrardan kullanmanıza gerek kalmadan partnerinizle cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

Ürünün etkisi yaklaşık olarak 15 ile 20 dakika sonra kendisini hissettiriyor. Dolayısıyla kamagra jeli kullandıktan hemen sonra partnerinizle ilişkiye girmeyiniz. Ürününün etkisini göstermesi tam olarak 20 dakikayı bulacağı için 20 dakika bekledikten sonra partnerinizle ilişkiye girmeniz daha etkili olacaktır. Ürünü kullanmadan önce eğer ki kronik rahatsızlığınız bulunuyor ise mutlaka doktor kontrolünde kullanmalısınız.