Müşteri Temsilcisi 136

Kamagra Jel Nasıl İçilir ?

Kamagra jel nasıl içilir sorusunun en net cevabı oral yoldan içilir şeklindedir. İlacı mutlaka suyla birlikte içmeniz tavsiye edilir. Kamagra Jel 100 Mg 7’li paket halinde satılan bir ilaçtır. Birçok farklı aromaları bulunuyor. Çilekli, karpuzlu, vişneli, ananaslı aroma türleri bulunuyor. Böylelikle ilacı içtikten sonra ağzınızda hoş bir tat bırakır. Kamagra jel ürününüzü mutlaka kullanım kılavuzuna uygun bir şekilde kullanmanız tavsiye edilir.

Kamagra jel günümüzde erkekler ve kadınlar tarafından en çok kullanılan ilaçların başında geliyor. Erkeklerde yaşanan sertleşme, ereksiyon, iktidarsızlık, erken boşalma sorunlarını bir çırpıda çözüyor. Kadınlarda ise yaşanan orgazm olamama, isteksizlik, vajina ıslaklığı, vajina kuruluğu gibi sorunları çok hızlı bir şekilde çözüyor.

Kamagra Jel Ne Zaman Etki Eder?

Kamagra jel nasıl içilir soruna paralel olarak ne zaman etki eder? Sorusu da oldukça fazla sorgulanıyor. İlacınızı cinsel ilişkiye girmeden 20 dakika öncesinde içmeniz tavsiye ediliyor. İlacınızı içtikten sonra partnerinizle ilişkiye girebilirsiniz. İlacın kanınızda daha hızlı etki etmesi için meyve suyu yardımıyla içebilirsiniz. Meyve suyunda yer alan şeker oranı ilacın daha kısa sürede etki etmesini sağlar.

Ürününüzü hiçbir şekilde alkol kullandığınız günlerde içmeyiniz. Alkolle aynı gün kullanılması ürünün verimliliğini düşürür. Böylelikle boşuna içmiş olursunuz. Kamagra jel popülerliği yüksek bir ilaçtır. Avrupa pazarında oldukça fazla ilgi gören ilaçlarım başında geliyor. Hindistan’da üretilen Kamagra ülkemizde de kullanıcı sayısı oldukça yüksektir.

Kamagra Jel İlişkiden Kaç Dakika Önce Kullanılmalı?

Kamagra jel ilişkiden en az 20 dakika önce kullanılmalıdır. İlacın etki süresi tam 20 dakikayı bulabiliyor. İlişkiden 20 dakika önce kullanıldığı taktirde etkisini hissettirmeye başladığı zaman dilimi içerisinde partnerinizle doğrudan ilişkiye girebilirsiniz. Kamagra jel günlük maksimum alınabilecek doz miktarı 100 mg dolayındadır. 100 mg dolayının üzerinde doz alımı hiçbir şekilde tavsiye edilmiyor.

Bu tarz durumlarda ciddi sağlık problemleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Şiddetli baş dönmesi kusma, ishal gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kamagra jel kullanıldıktan sonra 48 saate yakın etki eden bir ilaçtır. Günlük 50 mg – 50 mg şeklinde ilacınızı kullanmanız tavsiye edilir!