Müşteri Temsilcisi 0555 156 21 87

Kamagra Jel Fiyat

Kamagra jel fiyat olarak hem erkeklerde hem de kadınlarda  yüksel derecede cinsel güç artırıcı etkisi bulunan ve bu konuda destek sağlayan gıda takviyesidir. Bu yönden oldukça fazla tercih edilen jel, cinsel yönden güç vermekle kalmayıp cinsel problemlerim çözümüne de yardımcı olmaktadır. Bu konularda çoğu insan takviye almaktan kaçınıp, çekinirken bu jeli kullanan insanlar memnun kalmaya devam ediyor. Cinsel güç artırıcı Kamagra jel size daha mutlu bir cinsellik ve karşı tarafı da daha mutlu etme şansı sunuyor. Aşağıda biraz bu jelin faydalarından bahsedeceğiz.

Kamagra jelin erkeklerde etkisi cinsel güç desteği vermekle kalmayıp erken boşalma ve sertleşememe problemlerine de iyi gelmektedir.  Kullanımından biraz zaman sonra direkt performansa etki ediyor ve kullanan insanlardan olumlu geri dönüşler alınıyor.

Kamagra jelin kadınlarda olumlu etkisi de oldukça fazla. Kadınların libido artışına destek sağlıyor. Orgazm olamama sorununa da yardımcı oluyor. Kamagra sayesinde orgazm olamama sorununu atlatabilir daha mutlu ve keyifli bir cinsel hayat yaşayabilirsiniz.

Kamagra Jel Nerelerde Satılır?

Birçok ürün gibi Kamagra jelin de sahteleri üretilmeye ve satılmaya başlamıştır. Siz de orjinal Kamagra jel satın alıp bu üründen faydalanmak istiyorsanız site üzerinden müşteri temsilcileriyle görüşüp sipariş verebilirsiniz. Orijinal Kamagra jelin sahtelere göre etkisi oldukça fazla ve yararlıdır. Erkeklerde ve kadınlarda uzun süre etkisini kaybetmiyor ve daha sağlıklı bir cinsel ilişki sunuyor. Ama bu ürünün sahteleri aynı performansı göstermiyor bu yüzden ürünün orijinalinin alınması gerekiyor.

Kamagra jel etkisinin yanında fiyatları da gayet uygun ve para performans açısından da oldukça iyi durumda. Kullanan insanların olumlu geri dönüşleri çok fazla. Sahte ürünler daha ucuza satılabilir ama aynı performansı göstermez. Bu yüzden orijinal Kamagra jel ürününü kullanmak sizin için daha yararlı ve etkili olacaktır. Performansınızın gözle görülür bir şekilde artmasını istiyorsanız bu ürünün orijinalini kullanmanız önemli tavsiye edilir. Peki Kamagra jelim fiyatları nelerdir?

– 1 Kutu Kamagra jel : 50 TL

– 2 Kutu Kamagra jel: 90 TL+ 10 TL KARGO

– 3 Kutu Kamagra jel : 120 TL KARGO DAHİL

– 5 Kutu Kamagra jel:  170 TL KARGO DAHİL

– 10 Kutu Kamagra jel : 300 TL KARGO DAHİL.

Güncel fiyatlar ve daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Kamagra Jel Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça kolay olan Kamagra jel, cinsel ilişkiden 15-20 dakika önce kullanılmalıdır. Bol su ile kullanmak yeterli ve destekleyici olacaktır. Etkisi uzun saatler boyunca devam etmektedir. Günde bir kere kullanılması tavsiye edilir. Belirli rahatsızlığı olan insanların doktor tavsiyesi ile kullanmaları önerilir ve 18 yaşından küçüklerin kullanması uygun değildir. Bu ürün hakkında bilgi almadan kullanmanız sağlığınız için iyi olmayabilir. Bu yüzden iyice araştırdıktan sonra kullanmanızı öneriyoruz.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ürünün resmi distribütörü olan Ajanta Pharma ismini, ürünün üstünde görmeniz önemlidir. Yüksel tansiyon ilaçları ve prostat ilaçlarıyla beraber kullanılmamalıdır. Beraberinde herhangi bir uyuşturucu madde de tavsiye edilmiyor. Cinsellikten 1 saat evvel ve saf içeceklerle beraber almanız tavsiye ediliyor.

Kamagra Jelin Yan Etkileri Var mı?

Cinsellikte birçok konuda kullanıcılara yardımcı olan Kamagra jel belirli başlı etkileri vardır. Zaten cinselliği de katkı sağlamasının sebeplerinden biri kan akışının hızlı sağlanmasıdır. Bu da kısa süreliğine baş dönmesi yapabilir.

– Kullananların %15’inde baş dönmesine rastlanmıştır.

– İçerisindeki Sildenafil etken maddesi genellikle migren rahatsızlığı olanları etkileyebilir.

– Cinsel organın sürekli ereksiyon halinde kalmasına sebep olabilir.

– İlk kullanımda gözde bulanıklık olabilir herhangi bir riski bulunmamaktadır.

– Bazı durumlarda ishal görülebilir.