Müşteri Temsilcisi 0555 156 21 87

Kamagra Jel Ağızdan mı Alınır?

Kamagra Jel Ağızdan mı Alınır? sorusu son günlerin en popüler soru başlıklarından birisidir. Kamagra jel ürünü oral yoldan yani ağızdan alınan bir üründür. 7’li paketler halinde eczanelerde satılıyor. Paketi açtıktan sonra hapı çok fazla çiğnemeden yutmanız gerekiyor. Hapı yuttuktan son mutlaka üstüne su içmeniz gerekiyor. Su kan akışını hızlandıracağı için ilacın etki süresini hızlandırıyor.

Kamagra jel ürünü cinsel performans ürünleri arasında ilk sırada yer alan bir üründür. Kamagra cinsel birliktelikten 10 dakika önce kullanılmalıdır. Ürünü kullandıktan hemen sonra ilişkiye girmeyin! Ürününüzün etki süresi 20 dakikayı bulabiliyor. 20 dakika sonrasında penisinizdeki hareketliliği hissedeceksiniz. Böylelikle artık cinsel birleşmeye hazır durumdasınız!

Kamagra Jel Ağızdan mı Alınır? Kaç Saat Arayla Kullanılır?

Kamagra jel ağızdan mı alınır sorusuna paralel olarak kaç saat arayla kullanılır? Sorusu da kişiler tarafından merak ediliyor. Kamagra jel alındıktan 48 saat sonra bile etkili olan bir ilaçtır. Ancak ilk 2 saatteki etkiyi göstermez. Kamagra jel ilacını kullandıktan sonra en az 7 saat geçmeden ilacı tekrardan almamanız gerekiyor.

İlacınızın günlük doz miktarı 100 mg dolayındadır. Dolayısıyla 2 defa alınacaksa ilaç 50 + 50 şeklinde alınması tavsiye ediliyor. Ancak 100 mg tek seferde de alabilirsiniz. Fakat bünyeniz hassas yapıdaysa ve ilk defa ilacı kullanacaksanız 50 mg + 50 mg şeklinde almanız daha faydalı olacaktır!

Kamagra Jel Ağızdan mı Alınır? Cinsel İlişki Süresini Artırır mı?

Kamagra hap cinsel performans ürünü olarak sektörün parlayan yıldızıdır. Popülerliği son günlerde iyice artan bu ilacın etkisi oldukça fazladır. Erken boşalma problemi yaşayan erkeklerin kurtarıcısı konumundadır. Erken boşalmaya paralel olarak gelişen sertleşme probleminin de çözümünde kamagra hap doğrudan rol oynar. Kamagra hap 24 saatlik süre zaafında etkisini hiçbir şekilde kaybettirmez. 24 saat geçtikten sonra etkisi yavaş yavaş azalır.

Cinsel ilişki sürenizi en az 30 dakika artırdığı tahmin ediliyor. Böylelikle kamagra hap ürünüyle daha uzun gecelere kavuşmuş olacaksınız. Ayrıca partnerinizle daha kaliteli ve ateşli cinsel birliktelik yaşama deneyimine kavuşmuş olacaksınız. Siz de kamagra hapla kaliteyi yatağınızda hissedebilirsiniz!