Müşteri Temsilcisi 0555 156 21 87

Cinsel Güç ve Cinsel Güç Artırmak

Cinsellik, hayatta önemli bir yer tutuyor. İnsanların temel ihtiyaçları arasında, yemek  kadar, içmek kadar önemli ama önemi bilinmeyen bir hadise. Bu konudaki eksikler, karşı tarafı memnun edememe, karşı cinsin isteklerine karşılık verememek insani ilişkileri de olduğundan fazlaca etkiliyor ve aynı zamanda zedeliyor. Bu konuları konuşmak, bu konularda da yardım almak, destek almak ise birçok insanın çekindiği bir durum. Oysa bu konularda destek almak her insanın hakkı.

Hayatın farklı pencerelerinden biri olan cinsellik konusunda da herkesin bilgilenmesi ve yardım alması gerekiyor. Oysa biz bu konuyu kapalı bir kutu gibi, girilmesi ve gidilmesi yasak yollar gibi algılıyoruz ve aslında hiç de öyle olmaması gereken bu durumu daha da kötü vaziyete sokuyoruz. Doğan ve bu hayatı yaşayan her insanın bu konuda bilgilenmesi gerekiyor. Toplumların ve bireylerin gelişiminde cinselliğin oldukça fazla yer tutması yadsınmaması gereken bir konu. Üremeyle çoğalan biz insanların, nasıl var olduğumuzu bilmek ve araştırmak gibi sorumluluklarımız var. Cinsellik konusunda sıkıntı çeken, cinsel güçlerinde eksiklikler hisseden insanların sayısı da bu eğitimsizlik ve bilgisizlik yüzünden günden güne artıyor.

Cinsel Problemler Hakkında

Cinsel problemlerin başında cinsel eğitimsizlik ve bilgisizlik geliyor. Her bireyin kişisel gelişim noktasında bu konuda da bilgiler edinmesi ve doğru yolun gösterilmesi gerekliliği var. Bu konudaki bilgisizlik ve yeteri kadar eğitim alamama cinsel problemlere yol açıyor. Cinsellik alanında istek azalması da problemler arasında. Bu durum genellik psikolojik rahatsızlıklardan ve karşı tarafla kopan iletişim bozukluklarından oluşur. Cinsellikten beklentiler de bu konuya yaklaşımda önemli yer tutuyor.

Düzenli bir cinsel ilişkinin en önemli anahtarlarından biri düzenli bir iletişimdir. Cinsel tiksin bozukluğuysa bu konuları konuşmaktan, fiile dökmekten artık sıkılma ve bunalma problemidir. Erektil disfonksiyon ise cinsellik için yeteri kadar ereksiyon sağlayamama durumudur. Bu tanının konulması için birçok kez tekrarlaması gerekmektedir. Bu konudaki yanlış inanışlar durumu kötüleştirmektedir. Erken boşalma problemi daha çok görülen ve daha çok şikayet edilen bir cinsel problem durumudur. Cinsel fobiler, Kadınlarda orgazm bozukluğu gibi birçok cinsel problem bulunmakta ama bu bozuklukları yaşayan insanların kaygılanmamaları, doğru tedavi ve destekleyicilerle düzeltilmesi mümkün durumlardır.

Kamagra ile Cinsel Gücü Artırma

Cinsel gücü artıran ilaçlar ve besinler bulunmaktadır. Kamagra jel; kaliteli bir cinsellik yaşamanızı, iyi bir ereksiyon sağlamanızı, erken boşalmanın da azalmasını sağlayan, sizi destekleyen bir jeldir. Kamagra jel, destekleyici ve güç artırıcıdır. Kamagra jelin yanı sıra Kamagra hap da oldukça etkileyici, cinsel güç artırıcı ve performansınızı etkileyen destekleyicidir.

Kamagra, kullanımından hemen sonra etkisini gösteren ve son yılların oldukça gündeme gelen destekleyicilerindendir.  Bu konularda yıllardan beri yapılan araştırmalarla ilaçları cinsel güç üzerinde etki yaptığı ortaya çıkmıştır. Bu konuda doğal besinlere yönelen insanlar ve ilaç tedavisi gören insanlar da vardır. Kişinin kendisine göre hareket ettiği bir durumdur. Pekmezin yapılan araştırmalara göre kan dolaşımını düzenliyor ve cinsel istek ve gücü artırıyor. Kısırlık konusuna da iyi gelen pekmez sperm sayısını artırıyor. Cinsel istikrarı ve isteği etkileyen maddelere genel olarak afrodizyak deniliyor. İnsanlık tarihinin öncelerinden beri gelen bu konu ve bu konuda yazılmış reçeteler bulunuyor. Araştırmalar yapılıyor. Bu araştırmalardan elde edilen sonuçlara göre bazı ilaçlar hazırlanıyor ve bazı besinlerdeki maddelerin cinselliği olum yönde etkilediği sonucuna varılıyor. Cinsellik konusunda dış etmenlerden yardım almak, dış etkenlerle daha sağlıklı bir ilişki süreci de mümkün oluyor. Hazırlanan bazı karışımlar, bazı kürlerin de bu konuda insanlara faydalı olduğu zamanlar oluyor. Kamagra jel gibi oldukça performans artırıcı ilaçlar bulunmaktadır ama bir doktor tavsiyesi her zaman daha iyi ve başvurulması gereken yöntemdir.

Cinsel Hayatın Ayrılmaz Parçası: Kamagra

Cinsellik ciddiye alınması gereken bir  mefhumdur. Bu konuda eksiklikleri olan veya bu konuda kendisini yeterinde güçlü hissetmeyen her erkek ve kadın için çözümlenmesi gereken şartlar vardır. Kendimizi bu konuda yargılayarak bir sonuca varamayız. Ve aynı şekilde karşı tarafta gördüğümüz eksikler ve kusurları da onun suratına vurmakla değil de güzel bir iletişimle çözmeliyiz. Her şeyin başında gelen ortak dil ve sevgi dili bu konunun da üstesinden gelebilmek için gözeteceğimiz ilk şart. Kırıcı olmamak, yıkıcı olmamak, çözüm odaklı olmak güzel bir ilişkinin ve güzel bir cinsel ilişkinin anahtarlarından. Cinsel gücü artırmanın yollarına değindik.

Sağlıklı beslenme, yapay gıdalardansa daha doğal daha sağlıklı besinleri soframıza almak çok yararlı olacaktır. Stresten uzak durmak, sizi strese sokan ortamlardan elden geldiğin uzaklaşmak, dinginleşmek huzurlu bir vücuda ve huzurlu, daha güçlü bir vücuda götürecektir. Cinsel güç artıcı ilaçları kullanmak, danışmak, bu işin bilimiyle uğraşan insanlardan destek almak da oldukça dikkat edilmesi gereken konulardan. Yukarıda bahsettiğimiz cinsel güç artırma yöntemlerini denemek, bu yolda çaba sarf etmek her insanın özgür hakkıdır. Kendimizi nasıl daha iyi hissedeceksek öyle yaşamalıyız. Girdiğimiz cinsel ilişkiden mutlu ayrılmak ve karşı tarafı da mutlu bir şekilde memnun etmek de insanın özgür hakkıdır. Bu konudaki güçsüzlüğümüzün evhamına kapılmayıp, bu konuda nasıl daha güçlü, nasıl daha sağlıklı olurum diye çabalamak daha güzel, daha doğru sonuçlara yönlendirecektir. Başta da dediğimiz gibi iyi bir cinsel ilişkinin en önemli faktörlerinden biri iyi bir ilişki kurmaktır.

İyi bir cinsel performans da iyi bir vücut ve iyi bir hayat sürmekten geçiyor. Sağlıklı beslenme, uyku, kötü alışkanlıklardan uzaklaşmak, karşılıklı sohbet ve dayanışma bizi daha sağlıklı sonuçlara götürecektir. Ve cinsel güç artırıcılarla da daha istediğimiz bir performans elde edebiliriz. Kamagra jel ve Kamagra hap da bu konuda destekleyicilerdir.

Cinsel Gücü Artırma

Cinsel güç artırmak ve cinsellikten daha sağlıklı ve daha güzel sonuçlar elde etmek mümkündür. Bunun bazı alternatif yolları vardır. Öncellikle temel olarak insanın kendisine daha iyi bakması, vücudunu iyi tanıması önemlidir. Vücudun dinlenmesi gereken güzel bir uyku çok önemlidir. Temiz hava, gün ışığı da vücuda iyi gelir. Spor yapmak, spor yapmaya vakit bulunamaması durumda günün belirli saatlerinden 5-10dakikalık egzersizler de performans konusunda insanın daha etkin ve daha iyi durumda olmasına yardımcı olabilir. Stresten uzak durmak, stresi yönetebilmek ve kişisel gelişim alanında kendini büyütmek ve geliştirmek de yararlıdır. Bu konuda, cinsel güç artırımı konusunda önde gelen en önemli konulardan biriyse kendine güvenmektir.

Cinselliğin karşı tarafı memnun etmek, belki karşı cinse kendimizi gösterme çabamız olduğu yadsınamaz bir gerçek ama insanın bu konuda da önceliği kendi varlığı ve kendisini mutlu etmesidir. Bir insan kendisi mutlu olmadan, kendisi memnun olmadan karşı taraftaki insanın mutluluğunu, karşı tarafın çıkarlarını gözetmesi kendisine yaptığı bir haksızlık olur. Vücut ısısı da cinsel güç anlamında önemlidir. Kötü alışkanlıklardan kurtulmak da cinsel güç konusunda insana faydalı gelecek unsurlardandır. Kötü alışkanlıkların başında gelen sigara içmek, alkol tüketmek ve buna benzer kendimizi gevşeten şeyler vücudumuzu da gevşetir ve cinsel performanslarımızı olumsuz yönde etkiler. Bu konuda performansımızın artmasını istiyorsak kötü alışkanlıklardan kurtulmakla başlayabiliriz.

Bir uzmana danışmak, bu işin bilim tarafında gecelerini gündüzlerine katan insanlara fikir danışmak çok ama çok önemlidir. Oysa ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde insanlar bu durumdan çekiniyorlar. Vücudumuzda bir yerimiz yara alınca, bir hastalık geçirince nasıl doktorlara başvuruyorsak cinsel güç bozuklukları veya cinsel güç arttırma isteğiyle de uzmanlara danışabilir bu konularda gerek psikolojik gerekse takviyeye gidilebilir.

Seks yaşınızı bilmek de bu konuda oldukça önemlidir. Cinsel gücü düşüren organik faktörler de bulunmaktadır. Bunların arasında testosteron eksikliği, anatomik sorunlar, penis sinir ve damarlarında yetersizlikler gibi sorunlar var. Bu gibi organik faktörlere göre seks yaşınız daha ileri çıkabilir. Bu sonuçları görmek için tedaviye başvurabilir ve tedavi sürecine göre, hormon tedavisi, sertleşme ilacı gibi seçenekler bulabilirsiniz.

Ön sevişmeye odaklanmak, bu konuda acele etmemek de daha sağlıklı bir cinsel ilişki fırsatı sunabilir. Karşı tarafı memnun edememe kaygısı, performans endişesi gibi kaygılardan da uzak durmanız sizin için daha yararlı olacaktır. İlişkilerde yeniliklere açık olmak ve yeni şeyler keşfetmeye de izin verin. Yeniliklerden korkmayın, yenilik vücudunuza bir ödül gibi gelir ve gündelik hayatın gündelik sınırları içerisinde size daha yeni ve daha dinç cinsellik sunabilir.

Vücudunuzu tanıyıp onu ödüllendirmekten çekinmeyin. Fazla kilolarınızdan kurtulmak karşı taraf için hem daha güzel bir ilişki hem de daha kolay bir yaşam tarzı sunar. Sağlıklı olmak, diri ve dinç bir vücuda sahip olmak hayatın her yönünde olduğu gibi cinsel performansınızı da olumlu yönde etkiler. Ancak günümüzde  bu kadar sağlıklı yaşamaya çalışmak ve bu önerilen tedavi sürecini destekleyici unsurlara ulaşabilmek pek de kolay olmayabiliyor. Ama yine de elimizden geldiğince daha güzel yaşamaya çalışmak, daha güzel bir ilişki süreci geçirmek insanlar için daha yararlı ve faydalı olacaktır.

Özellikle büyük şehirlerin, metropollerin getirdiği olumsuzluklar insan hayatının her yanını olumsuz yönde etkiliyor. Büyük şehirlerde görülen stresli iş ortamları, stresli okul ortamları her gün iyiden iyiye artan toplu taşıma sorunları, trafik sorunları ve çevresel toksinler hassas sperm yapısını bozabilmektedir. Sperm kalitesindeki bu bozukluklar zararlı etkenlerin veya hormonal değişikliklerden kaynaklanabilir. Spermin maruz kaldığı serbest oksijen radikallerindeki artma da spermlere zarar verebilir. Oksijen hasarının tespit edilebilmesi için sORP testi aracılığıyla semen örnekleri test edilir ve spermlerin maruz kaldığı oksijen hasarının neticesini ortaya koyar.

Cinselliğe İyi Gelen Besinler

Cinsel güç artırımı için doğal yollardan faydalanmak da iyi bir seçenek. Bu konuda yararları besinler cinsel gücü arttırır. Erkekler için muz, incir, kereviz, lahana, avokado, karpuz, fesleğen, kırmızı et, fesleğen, çam fıstığı bulunuyor. Kadınlara iyi gelen besinler ise şöyle sıralanabilir: Elma, bitter çikolata, kırmızı et, acı biber, fesleğen, safran, çemen otu.

Vücudun iyi bir performans sergilemesi vücuda verilen besinlerin performansıyla tamamen yakından ilişkilidir. İyi bir beklenti ancak iyi şeyler sunarak istenilebilir. Şekerden ve şekerli besinlerden uzak durmak da cinselliğe iyi gelen bir çözüm yoludur. Şekerin arttırdığı serotonin cinsel istekle ters orantılıdır. Paket gıdalardaysa katılan yapay maddeler de insan vücuduna yarar sağlamıyor. İçlerinde bulunan trans yağlar insana sadece cinsellik konusunda değil birçok konuda zarar veriyor ve yaşam kalitesini düşürüyor. Bunun yerine doğal gıdalar, baharatlar kullanmak cinsel gücü arttırma da daha yararlı olacaktır.

Tarçın, safran, muskat, karanfil, kekik gibi baharatlar libidoyu arttırır, kan akışını düzenler ve cinsel istekte düzelmeye götürür. Ginko biloma, maca, ginseng, havyar, istridye, patates, delibal gibi besinler de yararlıdır. Yulaf ezmesi, fındık, kabak çekirdeği, mesir macunu, roka, antepfıstığı, keçi boynuzu ve sade yağda cinsel güç için yararlı besinler arasında sayılabilir. Rezene, lavanta, haşhaş tohumu, Polen, hardal, süsen, yasemin, meyan kökü, vanilya gibi bitkilerde cinsel güce iyi gelir ve performans artırır.